ייעוץ קריירה 

בין אם אתם נמצאים בפרשת דרכים מבחינה תעסוקתית, ובין אם עוד לא הגעתם לצומת אבל בא לכם לעצור, לחשוב ולבדוק את עצמכם-התהליך הזה מתאים לכם! 

תהליך יעוץ הקריירה ב"אבני דרך" אורך בממוצע 5 פגישות (יש גם שיבואו לפחות ויש שליותר).
בתפישה שלי, כדי שאדם יהיה מרוצה בעבודה, העבודה צריכה לספק אותו ואנו יוצאים למסע קטן להכיר את הצרכים ולהבין מה יספק אותך בעבודה. במהלך מפגשי הייעוץ- נמפה את הכישורים, הערכים, תחומי העניין והידע האהובים עליכם, נדון בסביבות עבודה מתאימות, נבדוק את העדפותיכם המקצועיות, ננסה להבין איך אתם בוחרים ומה משפיע על הבחירות שלכם, נאמוד את האילוצים וההזדמנויות העומדות בפניכם ובמידת הצורך- ננסה ביחד להבין מה עוצר אותנו ואיך אפשר לפורר את זה כדי שלא יעצור אותנו. מגוון הכלים יוכלו להוביל להגדרת החלום התעסוקתי האישי שלכם. לסיום נחשוב על דרכים ליישום בפועל במציאות המשתנה של עולם העבודה בימינו.
שימו לב: בסיום מפגשי הייעוץ הנכם מוזמנים להמשיך להיות בקשר בטלפון ובמייל לליווי המשך הבירור והיישום.
אם אתם באמת מעוניינים לבחון את הדרך ולהרגיש ממומשים הנכם מוזמנים ליצור קשר

 

"עוגן קריירה" הוא הדבר שהכי לא תרצו לוותר עליו בעבודה. צריכים לקבל החלטה לגבי התפקיד הבא? וודאו כי הוא עונה ומספק את עוגן הקריירה שלכם. מלאו כאן שאלון "עוגני קריירה" וגלו מהו "עוגן הקריירה" האישי שלכם.

 

"אין חיים שאין להם משימה; אין אדם שאין לו כשרון... יש שיעברו עלינו כל שנות חיינו עד שנלמד כיצד למצוא את הדברים האלה, אך אז, במבט לאחור, נבין שכל שחסר לנו היה היכולת להאזין" (הרב יונתן זקס מתוך "לרפא עולם שבור")

 

  Digidam Design

  טל. 054-4912191